YP Lidköping

Adress

Tofta Industriområde
Stengatan 11
531 55  Lidköping

 0510-651 10
 work@rydens.nu

VÄLKOMNA!

Öppettider

Måndag – Onsdag 07.30 – 17.00
Torsdag 07.30 – 18.00
Fredag 07.30 – 16.00

Dag före röd dag stänger vi kl 15.00

Annette Eriksson

Annette Eriksson

Fältsäljare

annette@rydens.nu
070-210 37 40

Robert Johansson

Robert Johansson

Fältsäljare

robert.johansson@rydens.nu
073-416 17 74

Joakim Byström

Joakim Byström

Fältsäljare

joakim.bystrom@rydens.nu
076-629 96 88

Lisa Johansson

Lisa Johansson

Fältsäljare

lisa.johansson@rydens.nu
0510-651 10

Simon Svensson

Simon Svensson

Säljare

simon.svensson@rydens.nu

Lotta Petersson

Lotta Petersson

Säljare

yrkesbutiken@rydens.nu

Tomas Landh

Tomas Landh

Lager

lager@rydens.nu

Katarina Kresak

Katarina Kresak

Order

order@rydens.nu

Johan Nehlin

Johan Nehlin

Tryckansvarig

076-629 96 89
johan.nehlin@rydens.nu

Bente Lundahl

Bente Lundahl

Tryck/Förädling

tryck@rydens.nu

Ethel Thörnberg

Ethel Thörnberg

Ekonomi

ethel@rydens.nu

Anna Bly

Anna Bly

Administration

lager@rydens.nu

yp.se

Yrkes & Profilkläder

Klicka här för kontakt- och adressuppgifter till oss på Yrkes & Profilkläder Sundsvall.

Storleksguide

Hitta din storlek

Vet du inte riktigt vilken storlek du ska välja? Om du är en C52 eller C152? Med vår storleksguide får du svaret!

Här finns YP!

Yrkes & Profilkläders butiker

En översikt över vart Yrkes & Profilkläders butiker finns. Besök oss gärna!

Tuff radioreklam

från Blåkläder

Missa inte vår populära radioreklam. Tåls att lyssnas på om och om igen!