YP Lidköping

Adress

Tofta Industriområde
Stengatan 11
531 55  Lidköping

 0510-651 10
 work@rydens.nu

VÄLKOMNA!

Öppettider

Måndag – Onsdag 07.30 – 17.00
Torsdag 07.30 – 18.00
Fredag 07.30 – 16.00

Dag före röd dag stänger vi kl 15.00

YP Lidköping

Anders Rydén

Anders Rydén

platschef

070-886 46 19
anders.ryden@rydens.nu

Annette Eriksson

Annette Eriksson

Fältsäljare

070-210 37 40
annette.eriksson@rydens.nu

Janne Svensson

Janne Svensson

Fältsäljare

070-912 20 48
janne.svensson@rydens.nu

Robert Johansson

Robert Johansson

Fältsäljare

robert.johansson@rydens.nu
073-416 17 74

Simon Svensson

Simon Svensson

Säljare

simon.svensson@rydens.nu

Lotta Petersson

Lotta Petersson

Säljare

yrkesbutiken@rydens.nu

Anna Bly

Anna Bly

Administration

lager@rydens.nu

Tomas Landh

Tomas Landh

Lager

lager@rydens.nu

Ethel Thörnberg

Ethel Thörnberg

Ekonomi

ethel.thornberg@rydens.nu

Bente Lundahl

Bente Lundahl

Tryck

tryck@rydens.nu

yp.se

Yrkes & Profilkläder

Klicka här för kontakt- och adressuppgifter till oss på Yrkes & Profilkläder Sundsvall.

Storleksguide

Hitta din storlek

Vet du inte riktigt vilken storlek du ska välja? Om du är en C52 eller C152? Med vår storleksguide får du svaret!

Här finns YP!

Yrkes & Profilkläders butiker

En översikt över vart Yrkes & Profilkläders butiker finns. Besök oss gärna!

Tuff radioreklam

från Blåkläder

Missa inte vår populära radioreklam. Tåls att lyssnas på om och om igen!