YP Lidköping

Adress

Tofta Industriområde
Stengatan 11
531 55  Lidköping

 0510-651 10
 work@rydens.nu

VÄLKOMNA!

Öppettider

Måndag 07.30 – 17.00
Tisdag 07.30 – 17.00
Onsdag 07.30 – 17.00
Torsdag 07.30 – 18.00
Fredag 07.30 – 16.00

Dag före röd dag stänger vi kl 15.00

YP Lidköping

Robert Johansson

Robert Johansson

Fältsäljare

robert.johansson@rydens.nu
073-416 17 74

Anna Bly

Anna Bly

Lager

lager@rydens.nu

Jessica Jannesson

Jessica Jannesson

Backoffice

jessica.jannesson@rydens.nu

Johan Calmestrand

Johan Calmestrand

Platschef

076 137 67 35
johan.calmestrand@rydens.nu

Gunilla Saleryd

Gunilla Saleryd

Säljare/Butiksansvarig

gunilla.saleryd@rydens.nu

Sarah Lif

Sarah Lif

Säljare/Backoffice

sarah.lif@rydens.nu

Bente Lundahl

Bente Lundahl

Tryck

tryck@rydens.nu

Annette Eriksson

Annette Eriksson

Fältsäljare

070-210 37 40
annette.eriksson@rydens.nu

Simon Svensson

Simon Svensson

Säljare

simon.svensson@rydens.nu

Tomas Landh

Tomas Landh

Lager

lager@rydens.nu

Emilia Bly

Emilia Bly

Tryck

lager@rydens.nu

Janne Svensson

Janne Svensson

Fältsäljare

070-912 20 48
janne.svensson@rydens.nu

Lotta Petersson

Lotta Petersson

Säljare

yrkesbutiken@rydens.nu

Ethel Thörnberg

Ethel Thörnberg

Ekonomi

ethel.thornberg@rydens.nu

yp.se

Yrkes & Profilkläder

Klicka här för kontakt- och adressuppgifter till oss på Yrkes & Profilkläder Sundsvall.

Storleksguide

Hitta din storlek

Vet du inte riktigt vilken storlek du ska välja? Om du är en C52 eller C152? Med vår storleksguide får du svaret!

Här finns YP!

Yrkes & Profilkläders butiker

En översikt över vart Yrkes & Profilkläders butiker finns. Besök oss gärna!

Tuff radioreklam

från Blåkläder

Missa inte vår populära radioreklam. Tåls att lyssnas på om och om igen!