Rydéns WorkwearRelaterad bild

Adress

Tofta Industriområde
Stengatan 11
531 55  Lidköping

 0510-651 10
 work@rydens.nu

VÄLKOMNA!

Öppettider

Måndag 07.30 – 17.00
Tisdag 07.30 – 17.00
Onsdag 07.30 – 17.00
Torsdag 07.30 – 18.00
Fredag 07.30 – 16.00

Dag före röd dag stänger vi kl 15.00

Rydéns Workwear

Robert Johansson

Robert Johansson

Fältsäljare

robert.johansson@rydens.nu

Anna Bly

Anna Bly

Lager

lager@rydens.nu

Ethel Thörnberg

Ethel Thörnberg

Ekonomi

ethel.thornberg@rydens.nu

Johan Calmestrand

Johan Calmestrand

Platschef

076 137 67 35
johan.calmestrand@rydens.nu

Gunilla Saleryd

Gunilla Saleryd

Säljare/Butiksansvarig

gunilla.saleryd@rydens.nu

Jessica Jannesson

Jessica Jannesson

Backoffice

jessica.jannesson@rydens.nu

Annette Rydén

Annette Rydén

Ekonomi

annette.ryden@rydens.nu

Annette Eriksson

Annette Eriksson

Fältsäljare

070-210 37 40
annette.eriksson@rydens.nu

Lotta Petersson

Lotta Petersson

Säljare

yrkesbutiken@rydens.nu

Tomas Landh

Tomas Landh

Lager

lager@rydens.nu

Birgitta Lundahl

Birgitta Lundahl

Ekonomi/Administration

birgitta.lundahl@rydens.nu

Janne Svensson

Janne Svensson

Fältsäljare

070-912 20 48
janne.svensson@rydens.nu

Sarah Lif

Sarah Lif

Säljare/Backoffice

sarah.lif@rydens.nu

Bente Lundahl

Bente Lundahl

Tryck

tryck@rydens.nu

yp.se

Yrkes & Profilkläder

Klicka här för kontakt- och adressuppgifter till oss på Yrkes & Profilkläder Sundsvall.

Storleksguide

Hitta din storlek

Vet du inte riktigt vilken storlek du ska välja? Om du är en C52 eller C152? Med vår storleksguide får du svaret!

Här finns YP!

Yrkes & Profilkläders butiker

En översikt över vart Yrkes & Profilkläders butiker finns. Besök oss gärna!

Tuff radioreklam

från Blåkläder

Missa inte vår populära radioreklam. Tåls att lyssnas på om och om igen!