Rydéns WorkwearRelaterad bild

Adress

Tofta Industriområde
Stengatan 11
531 55  Lidköping

 0510-651 10
 work@rydens.nu

VÄLKOMNA!

Öppettider

Måndag 07.30 – 17.00
Tisdag 07.30 – 17.00
Onsdag 07.30 – 17.00
Torsdag 07.30 – 18.00
Fredag 07.30 – 16.00

Dag före röd dag stänger vi kl 15.00

Rydéns Workwear

Janne Svensson

Janne Svensson

Fältsäljare

070-912 20 48
janne.svensson@rydens.nu

Annette Eriksson

Annette Eriksson

Fältsäljare

070-210 37 40
annette.eriksson@rydens.nu

Gunilla Saleryd

Gunilla Saleryd

Säljare/Butiksansvarig

gunilla.saleryd@rydens.nu

Lotta Petersson

Lotta Petersson

Säljare

yrkesbutiken@rydens.nu

Robert Johansson

Robert Johansson

Säljare

robert.johansson@rydens.nu

Sarah Lif

Sarah Lif

Säljare/Backoffice

sarah.lif@rydens.nu

Jessica Jannesson

Jessica Jannesson

Backoffice

jessica.jannesson@rydens.nu

Anna Bly

Anna Bly

Lager

lager@rydens.nu

Tomas Landh

Tomas Landh

Lager

lager@rydens.nu

Bente Lundahl

Bente Lundahl

Tryck

tryck@rydens.nu

Anna-Lena Östergård

Anna-Lena Östergård

Tryck

tryck@rydens.nu

Ethel Thörnberg

Ethel Thörnberg

Ekonomi

ethel.thornberg@rydens.nu

Annette Rydén

Annette Rydén

Ekonomi

annette.ryden@rydens.nu

Birgitta Lundahl

Birgitta Lundahl

Ekonomi/Administration

birgitta.lundahl@rydens.nu

Johan Calmestrand

Johan Calmestrand

Platschef

076 137 67 35
johan.calmestrand@rydens.nu

Mugg på köpet!

Hårt arbete kräver sin kopp! Vi har jackorna som skyddar dig i höst och vinter oavsett väder. Välj mellan flexibla och smidiga softshelljackor, vind- och vattentäta skaljackor eller fodrade vinterjackor som står emot kyla, väta och vind samtidigt som de andas. Vid köp...

Våra butiker

Hösten är här och behovet av lite varmare och regntåligare kläder är återigen aktuellt. Varför inte passa på att erbjuda en bra kampanj där du även får lite extra ljus i mörkret. Köp en softshelljacka eller softshellbyxa och få en pannlampa från Silva på köpet - värde...